Pod sloganom “Doviđenja vrtiću, dobar dan školo” ispratili smo još jednu generaciju djece. Prigodnim programom, koji su pripremile tri skupine čiji polaznici iduće školske godine postaju učenici, oprostili smo se od najstarije generacije djece u vrtiću. Svim budućim učenicima prvog razreda iz skupina “Zebrice”, “Školjkice” i “Iskrice” želimo puno školskog uspjeha i lijepih uspomena na dane provedene u vrtiću.





