U nastavku je raspored skupina i pripradajuće prostorije. Vodimo svi računa i o Uputama o dovođenju i odvođenju djeteta u dječji vrtić po preporukama Stožera civilne zaštite, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te Ministarstva zdravstva i Crvenog križa.
BUBAMARE (soba 1)
- BARIČEVIĆ PAOLA
- BUDEŠ VIKTORIA
- ČARGONJA GABRIEL
- ČUBRILO BELLA
- DAMJANIĆ LUCIJAN
- DUVNJAK FILIP
- GOVIĆ BORNA
- KOSANOVIĆ DAVID
- LUPI ROZA
- MALEC VEDRAN
- MARGAN FRANKO
- NEAL LIAM
- SABOVLJEV FANA
- SANKOVIĆ EVELIN
- SELIMOVIĆ ELIN
- SIŠUL JAKOV
- SOLDIĆ NIKO
- ŠAHINI AMBER
- ŠTIGLIĆ TONKA
- ŠTOKIĆ ERIK
- TOMULIĆ GITA
- TOROMAN DORIAN
- VEZMAR ELI
SOVICE (soba 2)
- AHMETOVIĆ MARIN
- BOROJEVIĆ LOVRO
- BRDAR OLIVER
- BUBANJ BRIGITA
- ČAPO LANA
- DUNDOVIĆ VITO
- GIGOVIĆ BORNA
- GRGIĆ EMILIO
- JARIĆ AURORA
- KATALINIĆ KAJA
- KRALJIĆ VITO
- MITROVIĆ MARKO
- PERČIN NIKO
- PROTIĆ CARMEN MARIE
- PUŠIĆ TEO
- SABLIĆ SASTRE MARK
- SERŠIĆ NOLA
- TIJAN ANJA
- TONČINIĆ IVANO
- VEDRIĆ ANI
- VITEZIĆ VALTER LEV
- VUKOTIĆ MIHAEL
LEPTIRIĆI (soba 3)
- BRČIĆ DONA
- ČOLIĆ KORINA
- ĆALIŠ MONIKA
- GUGIĆ FRANKA
- GUSTIN GABRIEL
- KONČAR ODISEJ
- KUČAN KARLA
- KURILIĆ LUCIJA
- LONČARIĆ JURAJ
- MATIĆ CVITA
- MESIĆ FILIP
- ORLIĆ VID
- PAVLETIĆ DORA
- PEROVIĆ FRANE
- PEROVIĆ PAOLA
- POPOVIĆ MARLO
- ROŽMANIĆ VITO
- RUKAVINA TONI
- SUDULIĆ VIGO
- TEŠAR HANA
- TROSKOT LUKA
- VUKUŠIĆ DOMINIK
- VULIĆ LANA
- ZAHEJ EMA
- ŽGUR LENNI
RIBICE (soba 4)
- BURLOVIĆ GRŽAC ARIA
- ČUBRILO ZOLA
- FUĆAK FILIP
- GIGOVIĆ LENA
- NIKOLIĆ JAKOV
- ORLIĆ ROKO
- PAŠKVAN ZRIN
- PILEPIĆ MARGARETA
- PRANJIĆ ANTONIO
- STIPANIĆ VID
- TADEJ LENA
- TOIĆ TOMA
PAČIĆI (soba 5)
- BALTIĆ LEON
- BALJAK HELENA
- BARIČEVIĆ NATALI
- DREZGA EVA
- GRUBIŠIĆ MARGITA
- JALŠOVEC TIA
- JUGO LEON
- KATNIĆ ROKO
- MESIĆ IVAN
- PAJIĆ MATEO
- RAĐENOVIĆ VANJA
- SANKOVIĆ PATRIK
- STARČIĆ RAMONA
- TIJAN MIA
- TOIĆ MARI
MACAKLINI (soba 6)
- ĆALIŠ DAVID
- GOVIĆ DORA
- JERKIN LEONARDO
- KATALINIĆ MANUELA
- KOSANOVIĆ LUCA
- KRPAN VITA
- KRUNIĆ ŠIMUN VID
- MAROT ANA
- NEAL MARK
- NIKOLIĆ MANUELA
- POLIĆ MALIK
- POPOVIĆ VIKTOR
- PRUSIĆ BORIS
- PUHAR MIHAEL
- SMOLIĆ LOVRO
- ŠIKIĆ MARC
- VEDRIĆ FRAN
- VITEZIĆ KLAS
ROŽICE (soba 7)
- BILEN ANA KATARINA
- BORUCINSKY KATARINA
- BUNETA EMA
- BUNETA GEA
- BUŠLJETA LEONA
- DANČULOVIĆ DORA
- DRAGIČEVIĆ ROKO
- DUJMIĆ IVANO
- DŽELALIJA NIKO
- KOVAČIĆ ROKO
- MARKOVIĆ LUCAS
- MATIĆ MATA
- MATIJEVIĆ LEONA
- OLIĆ LEONI
- PAŠKVAN PRIBA
- RADMAN ALISA
- ŠEGOTA KLARA
- ŠIKIĆ ARN
- ŠIKIĆ GLORIA
- VUKUŠIĆ LOLA
- VUKUŠIĆ MIA
PINGVINI (soba 8)
- BENIĆ MATE
- BEŠLIĆ EMA
- BRDAR LEONA
- DANČULOVIĆ PETAR
- DUNDOVIĆ HANA
- KARNINČIĆ KATARINA
- KARTELO TOMISLAV
- KATALINIĆ ELA
- KRTICA MATIJA
- MAROHNIĆ MIA
- MOHORIĆ LUKA
- STAKIĆ FILIP
- ŠOIĆ DOMINIK
- ŠOKČIĆ NIKO
- ŽAGAR JAKOV
FIJOLICE (soba 9)
- BRIGOVIĆ DAVID
- BRIGOVIĆ MIA
- CORTESI EVA
- DIJANIĆ NINA
- DŽOMBA ADA
- FLORIDAN MARK
- JAKOVLJEVIĆ DAVID
- JURETIĆ KAI
- KIŠERLOVSKI ZARA
- KUS VITO
- LOREN DEŠIĆ
- LUKIĆ JAN
- LUKIĆ NIKO
- MOROVIĆ MARO
- MOSTOVAC MARGITA
- RAĐENOVIĆ VALENTINA
- TADEJ NICOL
- VIČIĆ JAN