Izlet i druženje veselih „Zečića“

Još jedna pedagoška godina u našoj skupini je pri kraju. Kroz godinu smo puno radili, istraživali, učili i malo se mučili. Sve smo uspješno odradili i puno se naradili. Godinu smo obilježili s puno smijeha, rada, učenja, dobrih suradnji i uspješnog uključivanja roditelja u sudjelovanju u aktivnostima u skupini.

Svibanj i lipanj iskoristili smo za završni izlet i druženje s roditeljima. Posjetili smo akvarij u Puli gdje su djeca s oduševljenjem i velikim interesom promatrala sve vodene životinje. Naučila su mnogo novih i zanimljivih činjenica. Budući da je Zečićima to bio prvi vremenski duži izlet, veoma smo ponosni na zajednički uspjeh.

Za druženje s roditeljima izabrali smo farmu magaraca, Šmrika. U opuštenoj i veseloj atmosferi obilježili smo kraj pedagoške godine. Upoznali smo neke domaće životinje te naučili kako se hrane, gdje žive, a djeca su ih mogla i podragati. Djeca i roditelji dobili su priliku za novo zajedničko iskustvo te upoznala poneke čari naše vrtićke grupe.

Zečići vam svima žele ugodno i toplo ljeto. Zahvaljujemo se na podršci i suradnji!

Odgajatljice: Andrea Arbanas Selimović i Andrea Vičević

Podijelite objavu ...

golden-fish-footer

Prijavite se na newsletter

Primite sve bitne informacije na vaš email.

Istražite još ...

Aktivnosti

„Iskrice“ u avanturi sa Markom Sladićem

U utorak, 9. lipnja, sve je mirisalo na avanturu, a priroda je pozvala male istraživače iz naše skupine „Iskrice“ na nezaboravan dan u okolici vrtića

Novosti

EKO KOSTRENA 2026.

Klub podvodnih aktivnosti  je u subotu, 13. lipnja 2026.g., organizirao tradicionalnu akciju čišćenja. To je bila prilika da po drugi put ove pedagoške godine sudjelujemo