Bubamare na snijegu

Zakoračili smo u novu godinu, nove izazove, iskušenja i uzbuđenja. Na Platku je pao snijeg, a s obzirom da Bubamare vole izlaske i istraživanja izvan vrtića, odlučili smo se na jednodnevni izlet.

Vidjeti snijeg… uzbuđenju nije bilo kraja, a pogotovo onima koji su ga doživjeli prvi put.

Dan je prošao uz puno igre, grudanja, sanjkanja, a najviše nas je zanimalo traženje životinjskih otisaka i tragova.
Pročitajte što su rekla djeca:
Franko: “Opet bih se sanjkao.”
Korina: ”Ja sam donijela grudu snijega u Kostrenu.”
Gita: “Ja volim vožnju busom.”
David: “Kad idemo opet?”
Vid: “Vidio sam otisak šape od medvjeda..”
Eli: “Kada ćemo ostati spavati?”

Podijelite objavu ...

golden-fish-footer

Prijavite se na newsletter

Primite sve bitne informacije na vaš email.

Istražite još ...

Aktivnosti

“Zvjezdice” se igraju i istražuju

Dani bez padalina, naročito sada u ljetnom periodu, pružaju brojne mogućnosti za učenje, istraživanje i igru na otvorenom.  Djeca skupine “Zvjezdice” svakodnevno borave na terasi

Iskrice

Završne svečanosti

Pod sloganom “Doviđenja vrtiću, dobar dan školo” ispratili smo još jednu generaciju djece. Prigodnim programom, koji su pripremile tri skupine čiji polaznici iduće školske godine